Fotogalerie

Foto

Kalendář

<Červenec 2024>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Aikido » Letní škola 2017

Aktuality

Obrázek 1

Letní škola 2017

30.7.2017

Opět po roce pořádáme letní soustředění...


Vážení a milí,
máme tu opět nový rok a s ním se opět pomalu, ale jistě blíží letní prázdniny. A nebyly by to letní prázdniny bez naší již tradiční letní školy. 
Tradičně budeme ubytovaní v penzionu Lumka. Tradičně bude soustředění zahrnovat celotáborovou hru (úvod do etapové hry zasílám v příloze). Tradičně dětské tréninky povedu já a náš Ježíš Vláďa. Tradičně bude součástí našeho týmu i paňčelka zdravotnice. Tradičně bude soustředění zakončeno slavnostními zkouškami.

Program se bude skládat z tréninků, her, slušného chování, dechových cvičení, slušného chování, výukových videí, slušného chování, výletu a slušného chování (info včetně denního řádu zasílám v příloze).
Pokročilé děti, které již balancují na věkové hranici 12-13 let a tím pádem jim hrozí přechod do dospělých budou mít možnost se účastnit dospěláckých tréninků.

Odvoz si každý zajišťuje sám, případně je možno jet společným mocným konvojem, který loni tvořily mocně 2 vozy O:) 
Adresa soustředění: Penzion Lumka Zásada 299, 468 25 Zásada
Ubytování bude zajištěno v pokojích 4 - 8 lůžkových, rozdělení proběhne na místě.
Součástí areálu je společenská msítnost s promítačkou, fotbalové/basketbalové hříště, bazén, lanové centrum, ohniště, sjezdovka, les a rododendron :)

Co s sebou? 
Prakticky to samé jako na každou školu v přírodě či tábor. Nicméně níže je nápověda:
Dostatečný počet ponožek a ušpinitelného oblečení, přeci jen cvičí se venku a to za jakéhokoli počasí.
Boty do každého počasí (prosíme několikery boty, ne jedny).
Repelent, klíštěcí atentátníci každoročně slaví úspěchy v infiltrování našich řad.
Zbraně, každé dítko MUSÍ mít tyč... Bohužel pokaždé řešíme usměvavé dítko, které nám oznámí uprostřed prvního tréninku, že mu ji rodiče nezabalili... Proto pořiďte např. násadu na smeták, zkraťte délku tak, aby tyč dosahovala k dítěcímu rameni a s touto zbraní jej vypravte do Jizerské divočiny. Pokročilé děti a ty co se budou účastnit dospěláckých tréninků i meč (bokken).
Kimono a jiné cvičící oblečení do lesa a na louku.
Papír a tužku (pastelky).
Knížku / karty / jinou zábavu (elektroniku ne).
Kopii zdravotní kartičky (nechte naspod v zavazadle).
Přiměřené kapesné (v penzionu je 5x denně zajištěno jídlo a pitný režim neomezeně, avšak je možné si zakoupit nějaký pamlsek a bude výlet).
Bezinfekčnost, léky atd. se odevzdávají na místě do rukou zdravotnice.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte volat, emailovat nebo se zeptat mě, Jonáše, Pepy, Ondry či Ondry na tréninku. Jsme všichni ostřílení letně-školní matadoři a zodpovíme veškeré otázky, na které budeme znát odpověď ;)

  • Foto