Fotogalerie

Foto

Kalendář

<Červenec 2024>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Aikido » Letní škola 2019

Aktuality

Obrázek 1

Letní škola 2019

28.7.2019

Zveme Vás na 6 letní školu, pořádanou na našem oblíbeném místě v Zásadě u Jablonce nad Nisou, pro velký úspěch bude letos soustředění poprvé NA 2 TÝDNY

Pro dospělé se nic nemění, doba trvání 1 týden (28.7 - 4.8) cena zůstává stejná


Pořádáme další letní soustředění v našem oblíbeném penzionu Lumka v Zásadě u Jablonce nad Nisou, TENTOKRÁT NA 2 TÝDNY. Tradičně bude soustředění zahrnovat celotáborovou hru, tentokrát se vydáme po stopách starých samurajských rodů a pokusíme se odhalit tajemství kodexu Bushido. Dětské tréninky povedu já a náš oblíbený a všemi obávaný Vláďa. Další do party bude opět i paňčelka zdravotnice. A nebylo by to naše soustředění aby nebylo zakončeno slavnostními zkouškami.

Program bude tradiční: ranní dechová cvičení, dopolední a odpolední tréninky, hry, výuková videa, výlet a samozřejmě fůry kliků, dřepů, angličáků a běhání kolem rododendronu.
Pokročilé děti, které již balancují na věkové hranici 12-13 let a tím pádem jim hrozí přechod do dospělých se budou účastnit dospěláckých tréninků.
PRO KAŽDÉHO ZÁJEMCE JE MOŽNÉ JET NA KOMPLETNÍ 2 TÝDENNÍ TURNUS, POKUD MÁTE ČAS A CHUŤ, MY TAM PRO VÁS BUDEME.

 
Odvoz si každý zajišťuje sám. Vzhledem k tomu, že myšlenka společných odjezdů se nikdy nenaplnila, nebudeme Vás s tímto naším výmyslem letos vůbec otravovat.
Adresa soustředění: Penzion Lumka Zásada 299, 468 25, Zásada
Ubytování bude zajištěno v pokojích 4 - 8 lůžkových, rozdělení proběhne na místě (pokud máte nějaké preference kdo s kým ano a kdo s kým ne, vyřešíme po píjezdu na penzion).
Součástí areálu je společenská místnost s promítačkou (na výuková videa), fotbalové/basketbalové hřiště (na trávení volného času), bazén (na schlazení při pařáku), lanové centrum (na odření se), ohniště (na získání tábornických dovedností), sjezdovka (na výšlapy na odpolední tréninky), les (na všechno ostatní) a rododendron (na běhání provinilců kolem dokola).

Co s sebou? 
Prakticky to samé jako na každou školu v přírodě či tábor. Nicméně níže je nápověda:
Dostatečný počet ponožek a ušpinitelného oblečení, přeci jen cvičí se venku a to za jakéhokoli počasí.
Boty do každého počasí (prosíme několikery boty, ne jedny), přeci jen cvičí se venku a to za jakéhokoli počasí..
Repelent, klíštěcí atentátníci každoročně slaví úspěchy v infiltrování našich řad.
Zbraně, každé dítě MUSÍ mít tyč... Bohužel pokaždé řešíme usměvavé dítko, které nám oznámí uprostřed prvního tréninku, že mu ji rodiče nezabalili... Proto pořiďte např. násadu na smeták, zkraťte délku tak, aby tyč dosahovala k dítěcímu rameni a s touto zbraní jej vypravte do Jizerské divočiny. Pokročilé děti a ty co se budou účastnit dospěláckých tréninků MUSÍ mít i meč (bokken) - nemáme jich mnoho na půjčení.
Kimono a jiné cvičící oblečení do lesa a na louku,  přeci jen cvičí se venku a to za jakéhokoli počasí.
Papír a tužku (pastelky).
Knížku / karty / jinou zábavu (elektroniku ne).
Kopii zdravotní kartičky (nechte naspod v zavazadle).
Přiměřené kapesné (v penzionu je 5x denně zajištěno jídlo a pitný režim neomezeně, avšak je možné si zakoupit nějaký pamlsek a bude výlet).
Bezinfekčnost, léky atd. se odevzdávají na místě do rukou zdravotnice.
 
V případě jakýchkoli dotazů neváhejte volat, emailovat nebo se zeptat kteréhokoli instruktora na tréninku. Jsme všichni ostřílení letně-školní matadoři a zodpovíme veškeré otázky, na které budeme znát odpověď ;)

Budu se na Vás těšit na tréninku (snad co nejdříve) a doufám, že se na soustředění sejdeme v hojném počtu.
  • Foto