Fotogalerie

Foto

Kalendář

<Červenec 2024>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Aikido » LUMKA 2018

Aktuality

Obrázek 1

LUMKA 2018

29.7.2018

Dovolujeme si Vás pozvat na naše tradiční letní soustředění


Pořádáme již po páté letní soustředění v našem oblíbeném penzionu Lumka v Zásadě u Jablonce nad Nisou. Tradičně bude soustředění zahrnovat celotáborovou hru, tentokrát se vydáme po stopách mýtických bytostí Tengu. Dětské tréninky povedu já a náš oblíbený a všemi obávaný Vláďa. Další do party bude opět i paňčelka zdravotnice. A nebylo by to naše soustředění aby nebylo zakončeno slavnostními zkouškami.

Program bude tradiční: ranní dechová cvičení, dopolední a odpolední tréninky, hry, výuková videa, výlet a samozřejmě fůry kliků, dřepů, angličáků a běhání kolem rododendronu.
Pokročilé děti, které již balancují na věkové hranici 12-13 let a tím pádem jim hrozí přechod do dospělých se budou účastnit dospěláckých tréninků pod vedením Ondry.

 
Odvoz si každý zajišťuje sám, případně je možno jet společným mocným konvojem, který loni tvořily mocně 3 vozy, nicméně jsme se hned v Praze jeden druhému a třetímu mocně ztratili, čili jsme každý mocně jeli sám.
Adresa soustředění: Penzion Lumka Zásada 299, 468 25, Zásada
Ubytování bude zajištěno v pokojích 4 - 8 lůžkových, rozdělení proběhne na místě.
Součástí areálu je společenská místnost s promítačkou (na výuková videa), fotbalové/basketbalové hřiště (na trávení volného času), bazén (na schlazení při pařáku), lanové centrum (na odření se), ohniště (na získání tábornických dovedností), sjezdovka (na výšlapy na odpolední tréninky), les (na všechno ostatní) a rododendron (na běhání provinilců kolem dokola).

Co s sebou? 
Prakticky to samé jako na každou školu v přírodě či tábor. Nicméně níže je nápověda:
Dostatečný počet ponožek a ušpinitelného oblečení, přeci jen cvičí se venku a to za jakéhokoli počasí.
Boty do každého počasí (prosíme několikery boty, ne jedny), přeci jen cvičí se venku a to za jakéhokoli počasí..
Repelent, klíštěcí atentátníci každoročně slaví úspěchy v infiltrování našich řad.
Zbraně, každé dítě MUSÍ mít tyč... Bohužel pokaždé řešíme usměvavé dítko, které nám oznámí uprostřed prvního tréninku, že mu ji rodiče nezabalili... Proto pořiďte např. násadu na smeták, zkraťte délku tak, aby tyč dosahovala k dítěcímu rameni a s touto zbraní jej vypravte do Jizerské divočiny. Pokročilé děti a ty co se budou účastnit dospěláckých tréninků MUSÍ mít i meč (bokken) - nemáme jich mnoho na půjčení.
Kimono a jiné cvičící oblečení do lesa a na louku,  přeci jen cvičí se venku a to za jakéhokoli počasí.
Papír a tužku (pastelky).
Knížku / karty / jinou zábavu (elektroniku ne).
Kopii zdravotní kartičky (nechte naspod v zavazadle).
Přiměřené kapesné (v penzionu je 5x denně zajištěno jídlo a pitný režim neomezeně, avšak je možné si zakoupit nějaký pamlsek a bude výlet).
Bezinfekčnost, léky atd. se odevzdávají na místě do rukou zdravotnice.
 
V případě jakýchkoli dotazů neváhejte volat, emailovat nebo se zeptat kteréhokoli instruktora na tréninku. Jsme všichni ostřílení letně-školní matadoři a zodpovíme veškeré otázky, na které budeme znát odpověď ;)

Budu se na Vás těšit na tréninku (snad co nejdříve) a doufám, že se na soustředění sejdeme v hojném počtu. 
  • Foto