Fotogalerie

Foto

Kalendář

<Březen 2022>
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Aikido » Obnovení provozu

Aktuality

Obrázek 1

Obnovení provozu

6.9.2021

Od září opět fungujeme za přísných opatření, které jsou vydány opatřením vlády


Vážení přátelé,

jistě jste to již zaregistrovali na našich facebookových stránkách, nebo jsme se společně bavili přes telefon, či jsme Vám již odpověděli na jeden z nesčetných emailů, které nám posíláte.
Vězte, že nás Váš zájem těší a jsme rádi, že i Vy netrpělivě vyhlížíte lepší zítřky a nemůžete se již dočkat tréninků.

Do poslední chvíle jsme čekali, jaká opatření budeme muset dodržovat, abychom byli schopni vůbec začít trénovat. 
Nyní v tom máme víceméně jasno. I když oficiálně nejsme sportovní organizace, ale spolek praktikující bojová umění. I když oficiálně nejsme vzdělávací instituce avšak podílíme se na volnočasových aktivitách mládeže.
Z toho a mnoha dalších důvodů a jisti si omezení, která nás jen tak neopustí, se budeme snažit trénovat tak jak to jen půjde abychom dodrželi všechna platná opatření a aby nás tato limitovala co nejméně. (Aktuální znění naleznete zde: https://www.vlada.cz/…pdf

Tréninky budou probíhat v naší tělocvičně v Čimicích vždy v pondělí, středu a pátek.
Pondělí:
17:30-18:30 Aikido II (pokročilé děti s tyčemi)
18:30-20:00 Aikido dospělí
Středa:
17:30-18:30 Aikido I (děti začátečníci)
18:30-20:00 Aikido dospělí
Pátek
17:30-18:30 Aikido I+II (děti mix)
18:30-20:00 Aikido dospělí


Pro vstup na trénink a vpuštění do budovy vůbec, bude po každém vyžadován platný doklad o bezinfekčnosti, který je aktuálně vyžadován mimořádným nařízením vlády (očkování, prodělaná nemoc, PCR či antigenní test) a s platnou dobou platnosti, s výjimkou antigenního testu v neměnném kolektivu, který v tomto případě a pouze pro účely neměnného kolektivu platí 7 dní.
Dále bude nutné shromažďovat identifikační údaje o každém, kdo na trénink zavítá. Proto prosíme o strpení při vstupu, kde bude nutné vyplnit nezbytné údaje, bez této administrativní nutnosti nebude umožněn vstup na trénink či do budovy.
Prosíme o dodržování těchto opatření, jelikož při jejich nedodržení Vás nejsme oprávněni vpustit do prostor budovy (viz https://covid.gov.cz/…-01)


Z organizačních důvodů a zejména kvůli absenci proškoleného odborného zdravotnického personálu nejsme schopni zajistit "rychlotesty" na místě.


Prosíme každého cvičence, aby si s sebou vzal vlastní přezůvky i ručník a po použití umývárny aby se usušil do vlastních potřeb, respirátory v průběhu tréninku nejsou nutné (viz https://covid.gov.cz/…eni) avšak Vás i nadále prosíme abyste byli ohleduplní ke svému okolí a v případě jakýchkoli zdravotních indispozicí jste svoji účast na tréninku přehodnotili.


Doufáme, že nás omezení budou limitovat co nejméně a že díky hromadné disciplíně budeme moci cvičit až se z nás bude kouřit. 

Mějte se krásně a těšíme se na brzkou shledanou!

S pozdravem stále Váš 

Martin & spol.

  • Foto