Fotogalerie

Foto

Kalendář

<Červenec 2024>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Aikido » Předprázdninové posezení nad šálkem čaje

Aktuality

Obrázek 1

Předprázdninové posezení nad šálkem čaje

27.6.2014

Poslední předprázdninová akce pro děti i dospělé, pro rodiče i partnery


Jelikož je v moderním světe kolem nás spousta stresorů, lidé na sebe mají méně času, starší kalkulují minulost, dospělí jsou zavalení prací a mladí nevědí kudy kam, je potřeba občas vypnout, jen tak si posedět v klidné a tiché atmosféře, přečíst si knížku, nebo si jen popovídat s přáteli. 

Proto mi dovolte, abych Vás již podruhé pozval na Předprázdninové posezení nad šálkem čaje, kde si budeme povídat, nebo jen tak mlčet a přemýšlet si. 

A kdy že?
 
Akce se bude konat v čase tréninků, čili od 17:30 do 20:00, nicméně můžeme zůstat do kdy budeme chtít, časem nejsme limitováni.

Vhledem k tomu, že půjdeme do čajovny, bude hlavním nápojem čaj - nepočítejte však s klasickým pytlíkovým čajem, s ovocným nebo jen s černým, či zeleným. Nabídka naší dvorní čajovny je nepřeberná. Připraví nám čaje černé i zelené, bílé a dokonce žluté, pro ty z vás, kteří máte rádi něco sladšího, doporučuji mléčný nápoj Salep, kdo máte rádi něco kořeněnějšího doporučuji Masalu. 
Ti z vás, kdo chcete holdovat nápojům na bázi chmele a sladu, je tak možno po 22:00, za předpokladu, že si přinesete vlastní půllitr a nebude vám líno si zajít přes ulici.

A kde že to bude? 

V čajovně Pod Stromem Čajovým, Mánesova 38 (bližší info Čajovna pod Stromem čajovým )kde máme zajištěno posezení. 

Kolik to bude stát?

Čaje se pohybují cca do sta korun, dají se pořídit i dražší... Nicméně, z každé konvičky uděláte několik nálevů a voda v termosce je průběžně doplňována...
Tudíž se cena bude pohybovat v rozmezí - co si kdo vypije, to si kdo zaplatí Mrkající 

Pokud by byl hlad, není problém, krom pití je v nabídce i leccos k zakousnutí


Hlašte se předem, kapacita je omezená!!!

Těším se na Vás 
Martin
 

 

 

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto